VISIONS OF LIFE | Group.

Vizyonları gerçeğe taşıyoruz.

VISIONS OF LIFE | GROUP /// MARKETING. PR. CONSULTING. COACHING. INTERIM-MANAGEMENT. WEBDESIGN. SEO. VIDEO-PRODUCTIONS.
VISIONS OF LIFE | GROUP /// MARKETING. PR. CONSULTING. COACHING. INTERIM-MANAGEMENT. WEBDESIGN. SEO. VIDEO-PRODUCTIONS.

[B2BMARKETINGPROMOTION]

SİZ bizimle beraber çalışmak ister misiniz?

B2B / BUSINESS 2 BUSINESS ve de B2C / BUSINESS 2 CUSTOMER Almanya'da veya dünyada serbest çalışanlar için eşsiz bir platform oluşturuyor.

Bizim hizmetlerimizi tavsiye edin veya pazarlayın ve ortalamanın çok üstünde bir provizyon ile kazanç sağlayın.

Yenilikçi bir şirkette SİZİN özelliklerinizin takdir edildiği bir işte çalışmak...? Sıradan iş dünyasındaki *çalışan* sıfatından sıyrılıp *beraber çalışabileceğiniz* diğerlerinden farklı bir şirketle çalışmak isterseniz, işte size fırsat.

VISIONS OF LIFE | GROUP şirketimizdeki Pazarlama & Reklam bölümü şirketin en önemli bölümüdür. 25 yıla aşkın pazarlama trendlerini yakından takip edip branştaki bazı alanlara izlerimizi bıraktık. Bu dönemlerde farklı branşlardaki şirketlere en üst performanslarını sergileyip ödüllerini alma konusunda destekledik. Tecrübe ve bilgilerimiz yetkilerimizin temelini oluşturuyor, böylece müşterilerimizle birlikte her türlü başarı yolunu yürüyebiliyoruz. SİZ DE başarımızın bir parçası olun. İşinizden SİZ zevk aldığınız takdirde, onunla başarılı olabilirsiniz...- Bu bizim inancımız!

Beraber çalışabilmemiz için gerekli kalite gerekliliklerini BİZ şu şekilde belirledik:

 

  • Bakımlı dış görünüş

  • Akıcı Almanca

  • Çok yüksek iletişim ve yazışma kabiliyeti

  • Çok iyi MS-Office bilgisi

  • Internet kullanımı konusunda bilgili

  • Sunum, danışma ve satış konusunda bilgi sahibi

  • Başarı odaklı ve ortalamanın üstünde sorumluluk bilinci

  • Etkileyici referanslar

 

İlginizi çekti mi...?

Başvurunuzu BİZE tüm burada belirtilen ekleri dahil ederek sadece mail olarak gönderin.

Web Site Tasarımı

Web Site Tasarımı

Şirketiniz, ürününüz ve/ veya hizmetiniz ile ilgili web siteniz, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve videolarınız profesyonel değilse, pazardaki rekabet durumunuz dezavantajdadır. Burada size eşsiz, arama motoruna uygun ve de tüm önemli mobil araçlar için optimize edilmiş bir web sitesi oluşturuyoruz. Video prodüksiyonu da hizmet portföyümüzde yer almaktadır.

Consulting

Consulting

Biz sizi Türkiye'de kurmak istediğiniz girişiminiz konusunda olsun yaşam ile iş konularında olsun destekliyoruz...!

Properties

Properties

EN KALİTELİ olan bizim ilgilenen kişilere, satıcı ve alıcılara sunduğumuz birinci sınıf hizmetimizin dışında gayrimenkullerin yüksek kalitesini de ifade etmektedir.

QR-Code

QR-Code

QR kodu adını İngilizce Çabuk Tepki (Quick Response) kelimelerinin baş harflerinden alır. Mobil cihazların kameralarından okutulabilen özel matriks barkod (veya iki boyutlu barkod) türüdür.

Hotel PR

Hotel PR

Sizin 2018 yılında aldığınız olumlu otel geri bildirimleri, 2019 yılındaki cironuzu garantiler... Bizim OTEL PAZARLAMA & DANIŞMANLIK STRATEJİLERİ elbette sizin oteliniz için de gerçekleştirilebilir nitelikte.

/// SHOPPING QUEEN ALANYA

/// SHOPPING QUEEN ALANYA

Alanya'daki eşsiz, kişiye özel alışveriş macerası = ŞEHİRDE ŞAMPANYA...! Ünlüler gibi havalimanı Antalya/ Alanya'dan VİP- VAN ile karşılandıktan sonra doğrudan otelinize(dahil değildir)transfer, rehber eşliğinde alışveriş turu...

Holiday Okay

Holiday Okay

Meraklı ve de her zaman yeni maceralara hazır olan biz, düzenli olarak bölgede geniş kapsamlı keşiflere çıkıyoruz. Bu izlenimleri, tecrübeleri ve tavsiyeleri müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Bu yerinden elde ettiğiniz bilgilerle Türk Rivierası'nda unutulmaz bir tatil yaşarsınız...

AO|Business

AO|Business

Yenilikler. Teknik gelişim. Sınırları aşmak. Ancak kişilikli, orijinal, bireysel, güçlü bir karakter kadar etkileyici etkenler yoktur. Sadece bu şekilde geleneklere karşı gelinip akımdan sıyrılarak öne çıkmak mümkündür.

/// B 2 B | MARKETING-PROMOTION

/// B 2 B | MARKETING-PROMOTION

SİZ bizim iş ortağımız olun ve hizmetlerimizi pazarlayın. Hizmetlerimiz arasında Web Tasarımı- SEO/ Arama Motoru Optimizasyonu- Video Prodüksiyonu- Otel Pazarlama& Danışmanlığı- Sosyal Medya Pazarlaması- Danışmanlık & Koçluk- Türkiye'de Girişimcilik- Gayrimenkul Pazarlama& Yönetimi, QR Kodu Konseptleri- SHOPPING QUEEN ALANYA- Holiday Okay kısmında Online İlan/ Reklam

FashionStyle

FashionStyle

İsmi doğasını yansıtıyor. VISIONS OF LIFE. Farklılığın ve sadeliğin metamorfozu VISIONS OF LIFE modasının temelini oluşturuyor.

VOL-Group_LOGO_05-2022_500.png