VISIONS OF LIFE | Group.

Vizyonları gerçeğe taşıyoruz.

VISIONS OF LIFE | GROUP /// MARKETING. PR. CONSULTING. COACHING. INTERIM-MANAGEMENT. WEBDESIGN. SEO. VIDEO-PRODUCTIONS.
VISIONS OF LIFE | GROUP /// MARKETING. PR. CONSULTING. COACHING. INTERIM-MANAGEMENT. WEBDESIGN. SEO. VIDEO-PRODUCTIONS.

[HOTELMARKETINGCONSULTING]

En başta gerçekleri olduğu gibi konuşalım - itiraza gerek yok:

Sizin 2018 yılında aldığınız olumlu otel geri bildirimleri, 2019 yılındaki cironuzu garantiler...!

 

Eğer cironuzu artırmak istiyorsanız, sadece BU önemlidir. Kalıcı bir etkiyle müşteriyi bağlamak ve müşteri memnuniyetini sağlayarak tavsiye edilmek ciro getiren faktörlerdir. Otelinizdeki mutlu bir müşteri yaşam kalitesini artırmak için harcama yapar. Otelinizdeki tüm muhteşem olanakları değerlendirip keyfini çıkarır. BU SİZİN artınızdır ve size bir ciro konusunda diğer ULTRA- ALL- INCLUSİVE mantığında çalışan rekabetçilerinize göre avantaj sağlar.

 

Biz size çoğunluktan nasıl sıyrılıp kendi tarzınızla turizmin ağır rekabet koşullarında öne geçeceğinizi ve aynı zamanda nakit akışınızı yatırımlar için değerlendirerek daha fazla kazanç ile yaşam kalitenizi nasıl artırabileceğinizi gösteriyoruz.

 

Otelinizin çok çalışarak elde ettiği kazançları gerekli yatırımlara harcayıp hep yeni banka kredileriyle son bulan dönem artık geçmişinize ait bir anı olsun. Bizce ilk etapta müşteriniz size nakit sağlayan kişi olması gerektiği düşüncesindeyiz.

 

Stratejik pazarlama ve işletme konseptlerimizde odağımız öncelikle otelinizin maksimum doluluk oranını sağlayarak müşteri başı tüketim harcamayı sağlayacak fikirleri yenilikçi araçları dahil ederek maksimize etmektir.

 

Şimdi sıra sizde. Olduğu gibi devam etmek ya da bulunduğunuz noktadan daha ileriye gitmek.

 

Doğrudan bizimle iletişime geçin. Diğer detaylar ve de iletişim bilgilerine OTEL PAZARLAMA & DANIŞMANLIK / HOTEL MARKETING & CONSULTING web sitesi www.hotelmarketing-consulting.com üzerinden ulaşabilirsiniz...

HOTEL MARKETING & CONSULTING /// www.hotelmarketing-consulting.com
HOTEL MARKETING & CONSULTING /// www.hotelmarketing-consulting.com
HOTEL MARKETING & CONSULTING /// www.hotelmarketing-consulting.com
Web Site Tasarımı

Web Site Tasarımı

Şirketiniz, ürününüz ve/ veya hizmetiniz ile ilgili web siteniz, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve videolarınız profesyonel değilse, pazardaki rekabet durumunuz dezavantajdadır. Burada size eşsiz, arama motoruna uygun ve de tüm önemli mobil araçlar için optimize edilmiş bir web sitesi oluşturuyoruz. Video prodüksiyonu da hizmet portföyümüzde yer almaktadır.

Consulting

Consulting

Biz sizi Türkiye'de kurmak istediğiniz girişiminiz konusunda olsun yaşam ile iş konularında olsun destekliyoruz...!

Properties

Properties

EN KALİTELİ olan bizim ilgilenen kişilere, satıcı ve alıcılara sunduğumuz birinci sınıf hizmetimizin dışında gayrimenkullerin yüksek kalitesini de ifade etmektedir.

QR-Code

QR-Code

QR kodu adını İngilizce Çabuk Tepki (Quick Response) kelimelerinin baş harflerinden alır. Mobil cihazların kameralarından okutulabilen özel matriks barkod (veya iki boyutlu barkod) türüdür.

Hotel PR

Hotel PR

Sizin 2018 yılında aldığınız olumlu otel geri bildirimleri, 2019 yılındaki cironuzu garantiler... Bizim OTEL PAZARLAMA & DANIŞMANLIK STRATEJİLERİ elbette sizin oteliniz için de gerçekleştirilebilir nitelikte.

/// SHOPPING QUEEN ALANYA

/// SHOPPING QUEEN ALANYA

Alanya'daki eşsiz, kişiye özel alışveriş macerası = ŞEHİRDE ŞAMPANYA...! Ünlüler gibi havalimanı Antalya/ Alanya'dan VİP- VAN ile karşılandıktan sonra doğrudan otelinize(dahil değildir)transfer, rehber eşliğinde alışveriş turu...

Holiday Okay

Holiday Okay

Meraklı ve de her zaman yeni maceralara hazır olan biz, düzenli olarak bölgede geniş kapsamlı keşiflere çıkıyoruz. Bu izlenimleri, tecrübeleri ve tavsiyeleri müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Bu yerinden elde ettiğiniz bilgilerle Türk Rivierası'nda unutulmaz bir tatil yaşarsınız...

AO|Business

AO|Business

Yenilikler. Teknik gelişim. Sınırları aşmak. Ancak kişilikli, orijinal, bireysel, güçlü bir karakter kadar etkileyici etkenler yoktur. Sadece bu şekilde geleneklere karşı gelinip akımdan sıyrılarak öne çıkmak mümkündür.

/// B 2 B | MARKETING-PROMOTION

/// B 2 B | MARKETING-PROMOTION

SİZ bizim iş ortağımız olun ve hizmetlerimizi pazarlayın. Hizmetlerimiz arasında Web Tasarımı- SEO/ Arama Motoru Optimizasyonu- Video Prodüksiyonu- Otel Pazarlama& Danışmanlığı- Sosyal Medya Pazarlaması- Danışmanlık & Koçluk- Türkiye'de Girişimcilik- Gayrimenkul Pazarlama& Yönetimi, QR Kodu Konseptleri- SHOPPING QUEEN ALANYA- Holiday Okay kısmında Online İlan/ Reklam

FashionStyle

FashionStyle

İsmi doğasını yansıtıyor. VISIONS OF LIFE. Farklılığın ve sadeliğin metamorfozu VISIONS OF LIFE modasının temelini oluşturuyor.

VOL-Group_LOGO_05-2022_500.png