VISIONS OF LIFE | Group.

Vizyonları gerçeğe taşıyoruz.

VISIONS OF LIFE | GROUP /// MARKETING. PR. CONSULTING. COACHING. INTERIM-MANAGEMENT. WEBDESIGN. SEO. VIDEO-PRODUCTIONS.
VISIONS OF LIFE | GROUP /// MARKETING. PR. CONSULTING. COACHING. INTERIM-MANAGEMENT. WEBDESIGN. SEO. VIDEO-PRODUCTIONS.
Web Site Tasarımı

Web Site Tasarımı

Şirketiniz, ürününüz ve/ veya hizmetiniz ile ilgili web siteniz, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve videolarınız profesyonel değilse, pazardaki rekabet durumunuz dezavantajdadır. Burada size eşsiz, arama motoruna uygun ve de tüm önemli mobil araçlar için optimize edilmiş bir web sitesi oluşturuyoruz. Video prodüksiyonu da hizmet portföyümüzde yer almaktadır.

Consulting

Consulting

Biz sizi Türkiye'de kurmak istediğiniz girişiminiz konusunda olsun yaşam ile iş konularında olsun destekliyoruz...!

Properties

Properties

EN KALİTELİ olan bizim ilgilenen kişilere, satıcı ve alıcılara sunduğumuz birinci sınıf hizmetimizin dışında gayrimenkullerin yüksek kalitesini de ifade etmektedir.

QR-Code

QR-Code

QR kodu adını İngilizce Çabuk Tepki (Quick Response) kelimelerinin baş harflerinden alır. Mobil cihazların kameralarından okutulabilen özel matriks barkod (veya iki boyutlu barkod) türüdür.

Hotel PR

Hotel PR

Sizin 2018 yılında aldığınız olumlu otel geri bildirimleri, 2019 yılındaki cironuzu garantiler... Bizim OTEL PAZARLAMA & DANIŞMANLIK STRATEJİLERİ elbette sizin oteliniz için de gerçekleştirilebilir nitelikte.

/// SHOPPING QUEEN ALANYA

/// SHOPPING QUEEN ALANYA

Alanya'daki eşsiz, kişiye özel alışveriş macerası = ŞEHİRDE ŞAMPANYA...! Ünlüler gibi havalimanı Antalya/ Alanya'dan VİP- VAN ile karşılandıktan sonra doğrudan otelinize(dahil değildir)transfer, rehber eşliğinde alışveriş turu...

Holiday Okay

Holiday Okay

Meraklı ve de her zaman yeni maceralara hazır olan biz, düzenli olarak bölgede geniş kapsamlı keşiflere çıkıyoruz. Bu izlenimleri, tecrübeleri ve tavsiyeleri müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Bu yerinden elde ettiğiniz bilgilerle Türk Rivierası'nda unutulmaz bir tatil yaşarsınız...

AO|Business

AO|Business

Yenilikler. Teknik gelişim. Sınırları aşmak. Ancak kişilikli, orijinal, bireysel, güçlü bir karakter kadar etkileyici etkenler yoktur. Sadece bu şekilde geleneklere karşı gelinip akımdan sıyrılarak öne çıkmak mümkündür.

/// B 2 B | MARKETING-PROMOTION

/// B 2 B | MARKETING-PROMOTION

SİZ bizim iş ortağımız olun ve hizmetlerimizi pazarlayın. Hizmetlerimiz arasında Web Tasarımı- SEO/ Arama Motoru Optimizasyonu- Video Prodüksiyonu- Otel Pazarlama& Danışmanlığı- Sosyal Medya Pazarlaması- Danışmanlık & Koçluk- Türkiye'de Girişimcilik- Gayrimenkul Pazarlama& Yönetimi, QR Kodu Konseptleri- SHOPPING QUEEN ALANYA- Holiday Okay kısmında Online İlan/ Reklam

FashionStyle

FashionStyle

İsmi doğasını yansıtıyor. VISIONS OF LIFE. Farklılığın ve sadeliğin metamorfozu VISIONS OF LIFE modasının temelini oluşturuyor.

[SHOPPINGQUEENALANYA]

CHAMPAGNE IN THE CITY |  ŞEHİRDE ŞAMPANYA

 

Alanya şehrindeki eşsiz ve kişiye özel alışveriş macerası.

KENDİNİZİ Carrie, Miranda, Charlotte & Samantha gibi hissedin... - ŞEHİRDE ŞAMPANYA ile...!

SİZİ kırmızı halı üzerindeki ünlüler gibi havalimanında karşılıyoruz. Kısa bir yoldan çok özel bir VİP- VAN içerisinde doğrudan otelinize götürülüyorsunuz. Elbette şimdiden burada sizi bekleyen heyecanlı günleri iyi soğutulmuş bir kadeh şampanya ile kutlayabilirsiniz.

Umarız ki SİZ boş bavullarla buraya seyahat ettiniz, çünkü burada canınız istediği kadar alışveriş olanaklarından faydalanabileceksiniz, hem de az parayla. Kendinizi alışveriş cenneti Alanya'ya teslim edin ve Louis Vuitton, Michael Kors, Ralph Lauren veya Gucci gibi ünlü markaların sayısız tekstil ürünlerini, deri ürünlerini, çantalarını, ayakkabılarını keşfedin...

Bizim eşlik edeceğimiz bu turda yerliler için de geçerli olan uygun fiyatları garantiliyoruz! Bu unutulmaz ve heyecanlı macerayı size alışveriş maratonunuz sırasında tekrar bir kadeh soğutulmuş şampanya eşliğinde daha da güzel hale getiriyoruz.

Seçim SİZİN: Türk pazarında alışveriş ya da limandaki eski çarşıda değişik dükkanlarda alışveriş...- ya da ikisi bir arada mı olsun?

Giyilebilir moda konusunda stilinize uygun ve objektif bir şekilde size fikir veriyoruz. Biz size Harald Glööckler stilininde açık1 ile 10 arasında  bir değerlendirmeyi daha kıyafeti denerken yapıyoruz. Eğlence başlasın. Ve bu keyifli ortam kesinlikle bulaşıcıdır!

Türk Rivierası'nda güzellik ve şımartılma konusunda ne eksik...? Doğru: Mükemmel tırnaklar ve çekici bir 'bakış' için kalıcı Eye-Liner! Bu konuda da SİZE uygun sunacağımız hizmetler mevcut: *Jolifin by German Dreamnails* ve de *Goldeneye* adlı kaliteli ürünler ile bu ürünleri profesyonel kullanabilen ve size akıcı bir Almanca'yla hizmet verebilen uzman bayan...!

​ÖNEMLİ EKSTRALAR: f İsteğe göre ŞEHİRDE ŞAMPANYA/ ALIŞVERİŞ KRALİÇESİ ALANYA maceranız sayısız fotoğraflarda ölümsüzleştirilebilir ve en güzel kolajlarla kişisel CEWE veya PIXUM ile fotoğraf kitabınız üretilebilir- ve bu tüm katılımcılar için geçerlidir! Ardından gönderim doğrudan Almanya'daki adresinize sağlanır ve siz * ALIŞVERİŞ KRALİÇESİ ALANYA* hatıralarınızı ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşıp tekrar canlandırabilirsiniz...

Biz SİZİN için daha birçok heyecanlı macera ve aktiviteler hazırladık- bırakın, biz sizi şaşırtalım...

​Bayanlar..., sahneler sizlerindir..., bu sizin hayatınızın en iyi zamanı olacak!

VISIONS OF LIFE | GROUP /// www.visionsoflife-group.com
VOL-Group_LOGO_05-2022_500.png