VISIONS OF LIFE | Group.

Vizyonları gerçeğe taşıyoruz.

VISIONS OF LIFE | GROUP /// MARKETING. PR. CONSULTING. COACHING. INTERIM-MANAGEMENT. WEBDESIGN. SEO. VIDEO-PRODUCTIONS.
VISIONS OF LIFE | GROUP /// MARKETING. PR. CONSULTING. COACHING. INTERIM-MANAGEMENT. WEBDESIGN. SEO. VIDEO-PRODUCTIONS.

[WEBSITESEOVIDEO]

Bir web sitesi için sadece güzel bir tasarım yeterli değildir. Bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar gibi mobil araçlar için rahat kullanılabilirliği (Usability) ve de mükemmel görselliği artık olmazsa olmazlar arasındadır. İşte tam burada biz devreye giriyoruz. Mevcut web siteleri için genellikle ücretsiz bir analiz gerçekleştiriyoruz. Yeniden şekillendirme işleminde öncelikle şirketiniz incelenir ve yeni web siteniz için hedef kitle belirlenir, ondan sonra tarafımızdan tasarım, kullanım kolaylığı, yorumlama konularında en uygun web site yapılandırmasını başlatırız.

WEBSEITE - HOMEPAGE
SUCHMASCHINENOPTIMIERUNG
VIDEO-PRODUKTION

Arama motoru optimizasyonu (SEO = Search Engine Optimizing) web sitenizin Google, Bing gibi önemli arama motorlarında üst sıralarda yer alması için tek gerekli koşuldur. GOOGLE gibi arama motorları arama parametrelerini sıkça değiştirirler. Bu konudaki tecrübelerimize ve de sürekli yenilenen bilgilerimize dayanarak sizin web siteniz en üst sıralara yerleştirerek optimize edilir.

İnternet ortamında hareket eden görseller- yani videolar- sadece metin ya da statik görsel kullanımından çok daha etkili olduğu saptanmıştır. Bizim profesyonel VİDEO PRODÜKSİYONLARIMIZ internette tüm şirket profilleri ve branşları için reklam ve satış desteği konusunda ilklerin arasında yer almaktadır. Siz de şirketinizi, ürünlerinizi ve/ veya hizmetlerinizi videoyla tanıtma potansiyelini kullanın. Bunlar web siteniz veya Youtube, Google +, Vimeo gibi sosyal medya kanallarına dahil ederek kullanılır.

Web Site Tasarımı

Web Site Tasarımı

Şirketiniz, ürününüz ve/ veya hizmetiniz ile ilgili web siteniz, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve videolarınız profesyonel değilse, pazardaki rekabet durumunuz dezavantajdadır. Burada size eşsiz, arama motoruna uygun ve de tüm önemli mobil araçlar için optimize edilmiş bir web sitesi oluşturuyoruz. Video prodüksiyonu da hizmet portföyümüzde yer almaktadır.

Consulting

Consulting

Biz sizi Türkiye'de kurmak istediğiniz girişiminiz konusunda olsun yaşam ile iş konularında olsun destekliyoruz...!

Properties

Properties

EN KALİTELİ olan bizim ilgilenen kişilere, satıcı ve alıcılara sunduğumuz birinci sınıf hizmetimizin dışında gayrimenkullerin yüksek kalitesini de ifade etmektedir.

QR-Code

QR-Code

QR kodu adını İngilizce Çabuk Tepki (Quick Response) kelimelerinin baş harflerinden alır. Mobil cihazların kameralarından okutulabilen özel matriks barkod (veya iki boyutlu barkod) türüdür.

Hotel PR

Hotel PR

Sizin 2018 yılında aldığınız olumlu otel geri bildirimleri, 2019 yılındaki cironuzu garantiler... Bizim OTEL PAZARLAMA & DANIŞMANLIK STRATEJİLERİ elbette sizin oteliniz için de gerçekleştirilebilir nitelikte.

/// SHOPPING QUEEN ALANYA

/// SHOPPING QUEEN ALANYA

Alanya'daki eşsiz, kişiye özel alışveriş macerası = ŞEHİRDE ŞAMPANYA...! Ünlüler gibi havalimanı Antalya/ Alanya'dan VİP- VAN ile karşılandıktan sonra doğrudan otelinize(dahil değildir)transfer, rehber eşliğinde alışveriş turu...

Holiday Okay

Holiday Okay

Meraklı ve de her zaman yeni maceralara hazır olan biz, düzenli olarak bölgede geniş kapsamlı keşiflere çıkıyoruz. Bu izlenimleri, tecrübeleri ve tavsiyeleri müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Bu yerinden elde ettiğiniz bilgilerle Türk Rivierası'nda unutulmaz bir tatil yaşarsınız...

AO|Business

AO|Business

Yenilikler. Teknik gelişim. Sınırları aşmak. Ancak kişilikli, orijinal, bireysel, güçlü bir karakter kadar etkileyici etkenler yoktur. Sadece bu şekilde geleneklere karşı gelinip akımdan sıyrılarak öne çıkmak mümkündür.

/// B 2 B | MARKETING-PROMOTION

/// B 2 B | MARKETING-PROMOTION

SİZ bizim iş ortağımız olun ve hizmetlerimizi pazarlayın. Hizmetlerimiz arasında Web Tasarımı- SEO/ Arama Motoru Optimizasyonu- Video Prodüksiyonu- Otel Pazarlama& Danışmanlığı- Sosyal Medya Pazarlaması- Danışmanlık & Koçluk- Türkiye'de Girişimcilik- Gayrimenkul Pazarlama& Yönetimi, QR Kodu Konseptleri- SHOPPING QUEEN ALANYA- Holiday Okay kısmında Online İlan/ Reklam

FashionStyle

FashionStyle

İsmi doğasını yansıtıyor. VISIONS OF LIFE. Farklılığın ve sadeliğin metamorfozu VISIONS OF LIFE modasının temelini oluşturuyor.